Nabavljen kombi u sklopu Europskog projekta Socijalizacija hrvatskih branitelja i njihov povratak u društvo

Za potrebe prijevoza korisnika Europskog projekta “Socijalizacija hrvatskih branitelja i njihov povratak u društvo” koji provodi ZU HVIDR-a Karlovačke županije i partner udruga HVIDR-a Generalski stol ostvarena je nabavka kombija modela VW Transporter 2.0 TDI s 9 sjedećih mjesta i komandama za invalide. Svi trenutni korisnici projekta imaju pravo na usluge prijevoza za projektne aktivnosti (individualna psihološka i grupna savjetovanja, te predavanja) unutar Karlovačke županije.

Korisnicima projekta koji su u nemogućnosti sudjelovanja na projektim aktivnostima zbog nemogućnosti prijevoza biti će organiziran besplatan prijevoz spomenutim vozilom od mjesta stanovanja do mjesta projektne aktivnosti.