Održan je 26.tradicionalni županijski sportski turnir RVI povodom Dana Sv. Antona i Dana općine Generalsi Stol

Dana 04.06.2022. godine u organizaciji Udruge HVIDR-a Generalski Stol održan je 26.tradicionalni županijski sportski turnir RVI povodom Dana Sv. Antona i Dana općine Generalsi Stol, a ujedno i izlučno natjecanje HRVI-a za državno natjecanje pod nazivom ŠNIDOR.
Na turniru se natjecalo oko 60-tak ratnih vojni invalidi Domovinskog rata, članova Udruge HVIDR-a Karlovac, Udruge HVIDR-a Duga Resa, Udruge HVIDR-a Generalski Stol, Udruge HVIDR-a Tounj i Udruge HVIDR-a Ogulin. Također su se i natjecali invalidi članovi udruge iz susjedne Slovenije.
Natjecanje se održalo u 6 sportskih disciplina i to: šah, pikado, stolni tenis, bočanje, viseća kuglana i kuglanje.