Održana je druga konferencija u projektu “SOCIJALIZACIJA HRVATSKIH BRANITELJA I NJIHOV POVRATAK U DRUŠTVO”

Dana 1.10.2020. održana je druga konferencija u projektu SOCIJALIZACIJA HRVATSKIH BRANITELJA I NJIHOV POVRATAK U DRUŠTVO koji je namijenjen hrvatskim ratnim vojnim invalidima iz Domovinskog rata, hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata, stradalnicima Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Cilj projekta je povećati socijalnu uključenost i unaprediti kvalitetu življenja korisnika projekta u Karlovačkoj županiji.

Provoditelji projekta su objasnili prisutnima tijek projekta koji će se provoditi još do kraja veljače slijedeće godine. Naglasili su da je suradnja sa udrugama hrvatskih braniteljima i volonterima koji rade u udrugama dobra i da ju treba nastaviti.

Prema projektu konferencija je održana u Ogulinu. Bilo je prisutno 70 hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji.

U ime grada domaćina konferenciji je prisustvovao Zamjenik Gradonačelnika Grada Ogulina gospodin Daniel Vukelja, koji se obratio prisutnima riječima podrške projektu.