Vježbe protiv anksioznosti

 

 

 

 

 

 

 

 

S obzirom na rasprostranjenost anksioznih poremećaja u ukupnoj i braniteljskoj populaciji uz predavanja vezana uz anksioznost, u sklopu projekta “Socijalizacija hrvatskih branitelja i njihov povratak u društvo”, održavamo i praktična grupna savjetovanja na kojima prolazimo kroz praktične savjete vezane uz nošenje sa svakodnevom anksioznošću. Neke od tehnika koje smo spomenuli su vježbe disanja, opuštanja i vježbe vizualizacije – jednostavne i u svakodnevnom životu primjenjive tehnike za kontrolu anksioznosti.

Dosadašnji dojmovi i interes korisnika bili su izrazito pozitivni – pozivamo sve zainteresirane za ovu temu da se učlane kao korisnici na projekt “Socijalizacija hrvatskih branitelja i njihov povratak u društvo”, kontaktirati nas možete osobno na adresu Domobranska 21, Karlovac, na br. telefona 047/613-095 ili na mail hvidrakarlovac@gmail.com.